Reklamace Vánoční víly

10. prosince 2011 v 13:57 |  ♥ Vánoční víla 2011

Balíčky, které dorazily najdete v článku níž a nebo zde

Tento článek se mi píše velice velice těžce a to především proto, že stále nemohu pochopit proč je to nutné.

Ale teď už k věci:

Pokud je už 1. února a vy stále nemáte dárek od své vánoční víly napište mi prosím email (jeho předmětem by měla být reklamace a mělo by v něm být obsaženo Vaše pravé jméno) a já budu kontaktovat slečnu, které jste byli svěřeni nejříve na emailu a potom (pokud nebude odpovídat na mejl) i jiným způsobem (FB a podobně). Pokud se se slečnou nedomluvím bude zapsána na černou listinu Vánoční víly - Celým jménem! a nebude se už moci NIKDY účastnit Vánoční víly. Pokud ale slečna předloží např. nascannovaný podací lístek tak to je něco jiného - protože balíček evidentně odeslala a za to, že se ztratil někde cestou už nemůžu ani já, ani ona.

Dávám čas do konce ledna především proto, že před vánoci má pošta plno práce (jako by nás to nějak zajímalo že) a některé dárky prostě dorazí až v lednu. Stejně jako někteří lidé si napsali adresu k rodičům (a žijí jinde) a to jestli balíček mají nebo ne se dozví až během svátků.

Omlouvám se, že je to tak zdlouhavé, ale není to uplně jednoduché.

P.S.: Samozřejmě pokud máte k dispozici scanner nebo foťák můžete svůj podací lístek nebo jiný důkaz o poslání balíčku odeslat už nyní :)

P.P.S.: Je možné, že se na reklamaci ještě něco změní ale nemělo by to být nic zásadního, proto prosím stále sledujte blog :) děkuju!

P.P.P.S.: připomínka možnosti reklamovat Vánoční vílu ještě vyjde 1. února, kdy se možnost reklamovat spouští.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama