Říjen 2011

Přihlašování do Vánoční víly začíná!

20. října 2011 v 0:00

(: REGISTRACE BĚŽÍ OD 20. ŘÍJNA DO 20. LISTOPADU :)

Jak na to:
Abyste se mohli účastnit, musím znát vaše jméno, adresu a styl, který nosíte/preferujete.
To aby třeba gothic lolitce nepřišel růžový headdress ^^

Přihlášky posílejte na email vanocni-vila@seznam.cz s předměte REGISTRACE
Nezapomeňte na:
Jméno:
Adresu: (Ulice, ˇMěsto:
PSČ:
Styl, který preferujete:

+ vyplnit malou anketku:
  • Účastnil/a jsem se Vánoční víly v předchozích letech? - Ano nebo Ne
  • Pokud ano účastnil/a ses pouze v loni nebo i v předchozím ročníku?
  • Raději dárek pro svou svěřenkyni/svěřence koupíte nebo vytvoříte?
  • V jaké cenové relaci se pohybovaly dárky, které jste posílal/a v minulých ročnících pokud jste se účastnili?
  • V jaké cenové relaci plánujete letošní dárek?
Anketku vyplňujete čistě jenom protože myslím že to lidi zajímá >.< a v jejích vyhodnocení nikde nebude uvedeno jak jste odpověděli. Odpovídat nemusíte ale byla bych ráda, kdyby jste anketku vyplnili.

P.S - co je Vánoční víla se dozvíte pod PEREXEM (klikněte na "celý článek" v pravo dole, vedle "vložit komentář" nebo v předchozím článku :)
Často kladené otázky ve Vánoční víle

17. října 2011 v 15:07 ♥ Vánoční víla 2011
FAQ Vánoční víly

Jak poslat balíček?
Bylo by asi nejlepší kdyby jste své balíčky poslali doporučeně - pomocí podacího lístku, aby jste měli možnost dohledat balíček -> známe poštu, zvláště před Vánoci :).

Co když mi není ještě 15 let?
Vím, že v minulých ročnících se učastnila velká spousta slečen pod 15 let, které si nemůžou vyzvednout doporučený balíček jinak než za asistence rodičů -> pokud je to tak i letos a opravdu by jste rodiče neukecali napište za své jméno při registraci poznámku "NE DOPORUČENĚ" nebo něco na ten způsob. Vaše Vánoční víla tuto poznámku dostane a balíček pošle obyčejně, pokud se ale ztratí nemáme bohužel žádnou "páku" na poštu aby balíček hledala. Pokud ale máte např. starší sestru nebo kamarádku není problém to poslat na jejich jméno. Pamatujte, že vše je o domluvě :).

Jak se dozvím, že můj balíček dorazil?
Od 25. listopadu se můžete po balíčcích doptávat v komentářích ke článku, který bude informovat o tom, že všechny adresy již byly rozeslány.

Je už po Vánocích a můj balíček nikde? Co teď?
Pokud je alespoň 30. ledna a Váš balíček pořád nepřišel napište mi email a já se poptám u slečny/pána, který měl balíček pro Vás na starosti. Pokud se s tou danou osobou nedomluvím bude zapsána na "černou listinu", Informace o "reklamacích víly" vyjdou v lednu, protože musím ještě všechno promyslet abych nevyloučila někoho z víly jenom kvůli tomu, že pošta ztratila balíček.

Nevím jestli můj balíček dorazil, co s tím?
Pokud na "poptávkový" komentář nikdo neodpověděl, nikdo nenapsal že balíček dostal a už je alespoň leden napište mi prosím email a já se optám vaší svěřenkyně jestli balíček došel v pořádku. Než ale odešlete email věnujte chvilku času pozornému pročtení komentářů jestli se vaše svěřenkyně přeci jen neozvala.

Bude možnost pochlubit se svým dárkem?
Jistě, od Vánoc (i dříve) budu přijímat fotografie vašich balíčků a komentáře k nim. Článek s fotografiemi pak vyjde cca ke konci ledna. Účast na tomto je nepovinná :) Pod tímto článkem mohou Víly vystoupit ze své anonymity, pokud chtějí.

Něčemu na Vánoční víle nerozumím, co mám dělat?
Hlavně se nestyďte zeptat! Neexistují hloupé nebo špatné otázky :) Není nic jednoduchého než napsat email a zeptat se :) Formspring nebo další sociální sítě Víla nemá, ale bude odpovídat na všechno co dostane na email :)

Došla moje registrace?
Pokud je už po 25. listopadu a Vám nepřišla adresa sveřenkyně stala se někde chyba. Napište vánoční víle email a hned bude váš problém vyřešen. Budu se snažit v emailu nastavit automatickou odpověď, která se odešle všem, co poslali email :). Vaše svěřenkyně bude vybrána generátorem náhodných čísel.

Jak je to se slovenskými lolitami?
Přihlašujte se, nebojte! Pokud se vás přihlásí víc budou adresy kolovat mezi vámi na slovensku. Pokud se přihlásí lichý počet tak to vyřeším operativně :) po emailu

POKUD VÁS NAPADÁ COKOLIV NA CO JSEM TADY NEODPOVĚDĚLA NAPIŠTE MI EMAILEM A VAŠE OTÁZKA BUDE PŘIŘAZENA DO FAQ (často kladené otázky).