Vánoční víla 2011 - příprava

7. září 2011 v 22:25 |  ♥ Vánoční víla 2011

Vy jste možná ještě ani nepomysleli na pomalu ale jistě se blížící prosinec, ale já ano. Ne kvůli vánocům samotným ale kvůli projektu Vánoční víly. Vánoční vílu jsem minulý rok "zdědila" po Myře, takže je tady toho pro mě hodně nového. Nejnovější je pro mě kupodivu sama administrace blogu. Doufám že se nebudu potýkat s přílišnými technickými problémy a všechno bude tak jak má být. Pro Váš naprostý přehled jsem se rozhodla napsat data kdy se co začne dít - jsou orientační ale budu se snažit je dodrže t v případě zpoždění se samozřejmě prodlouží i koncové datum.

Začátek přihlašování do Vánoční víly 2011 - 20. října (od 0:00 kdy vyjde přednastavený článek)
Uzavření příhlášek do Vánoční víly 2011 - 20. listopadu (do 0:00 kdy vyjde přednastavený článek)
Rozesílání adres - 22. - 25. listopadu (pokud by vám v tomto datu nepřišla adresa je někde chyba a ptejte se)

Pro co nejlepší průběh letošní Vánoční víly bych vás, účastníky chtěla poprosit o následující:
  • pro to abych mohla do příštího ročníku "eliminovat" nepoctivce mi musíte napsat že vám dárek nepřišel (reklamace Vánočních víl poběží od 20. prosince 2011 do 20. ledna 2012 - bližší info v jednom z následujících info článků)
  • dodržování určených dat (i když je vše na domluvě - je to kvůli pořádku)
  • trpělivost, ochotu a slušnost při komunikaci jak organizátory tak i s účastníky
  • všechny otázky týkající se organizace prosím na E-MAIL - ne do komentářů
  • + přečtěte si prosím a podle možností dodržte vše, co bude napsané v zahajovacím článku
Děkuji všem mnohokrát za to, že váš zájem o tuto akci neupadá a předem vás prosím i děkuji za poctivost.
Elizabetha


P.S. - vysvětlení designu blogu - BlOG nyní nemá menu, protože bylo pro jednorázovou akci zbytečné (a kazilo mi design) pro to aby jste rozbrazili všechny články z jedné rubriky (např. Vánoční víla 2011) stačí kliknou na text se srdíčkem pod nadpisem - jinak všechny články budou zobrazené pod sebou, prostě jako kdyby jste četli jednolitý text

P.P.S - co je Vánoční víla se dozvíte pod PEREXEM (klikněte na "celý článek" v pravo dole, vedle "vložit komentář""Vánoční víla" je dopisová/balíčková akce, založená na duchu Vánoc a dávání dárků.

Původní myšlenka patří Hanako-chan - na svém blogu uveřejnila nápad a poté i zorganizovala akci s názvem "Vánoční víla". Nápad se uchytil a rychle rozšířil. Víla měla nakonec mnoho přihlášených lolitek, které dárečky jak poslaly, tak dostaly.

Na Vánoční vílu se nezapomnělo - a tak se akce uskuteční i letos.

***

A o co vlastně jde:
Celá akce je tajná. Funguje na principu, každý přihlášený účastník obdrží jméno a adresu jiného účastníka - a na tuto adresu anonymně odešle malý dáreček či vánoční přáníčko.
Po Vánocích tu pak budete moci poděkovat své víle, pochlubit se či okomentovat dárek - a pokud budou víly chtít, budou samozřejmě i moci vystoupit ze své anonymity ^^


Jak na to:
Abyste se mohli účastnit, musím znám vaše jméno, adresu a styl, který nosíte/preferujete. To aby třeba gothic lolitce nepřišel růžový headdress ^^
Přihlášky můžeme posílat na email vanocni-vila@seznam.cz. Nezapomeňte na:
Jméno:
Ulici:
Město:
PSČ:
... a samozřejmě váš styl.

***

Zúčastnit se mohou samozřejmě všichni, kdo se zajímají o některý z japonských stylů.

Minulý rok si po Vánocích mnoho slečen stýskalo, že jim žádný dárek nedošel. Proto váš žádám - akce se účastněte pouze tehdy, když svého "svěřence" skutečně potěšíte malým dárečkem. Vánoční víla má přinášet radost, ne zklamání :)
 


Komentáře

1 čelenka čelenka | 8. září 2011 v 2:16 | Reagovat

A co lolity ze Slovenska?
Bylo by divné kdybych dostala slovenskou adresu,ne?

2 Elizabetha Elizabetha | 8. září 2011 v 7:34 | Reagovat

ahojky - o tomdle budou informace v dalším - informačním článku :) ale bude to stejně jako minulý rok - pokud se přihlásí víc lolit ze slovenska budou dárky kolovat mezi nimi - pokud se přihlásí pouze jedna nebo lichý počet tak se to bude řešit operativně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama